OPTIUNI
Intra
Inregistrare
Forum
Chat
Idei de fantezii
Contact
CATEGORII FANTEZII
Fantezii Amuzante
Fantezii cu Bisexuali
Fantezii cu Celebritati
Fantezii cu Curve/Tarfe
Fantezii cu Fetisism si BDSM noi
Fantezii cu Grase, Grasi
Fantezii cu Gravide
Fantezii cu Hermafroditi
Fantezii cu Homosexuali/Gay noi
Fantezii cu Incest noi
Fantezii cu Jucarii
Fantezii cu Lesbiene
Fantezii cu Masturbari
Fantezii cu Necunoscuti noi
Fantezii cu Neveste Curve noi
Fantezii cu Poze/Filme/Imagini
Fantezii cu Profesori
Fantezii cu Sex Anal
Fantezii cu Sex in Grup
Fantezii cu Sex in Public
Fantezii cu Sex La Serviciu noi
Fantezii cu Cupluri/Swingers
Fantezii cu Sex Oral noi
Fantezii cu Transexuali
Fantezii cu Tineri/Fete/Baieti noi
Fantezii cu Tradari/Inselari
Fantezii cu Varstnici/Babe/Mosi
Fantezii cu Violuri/Sex fortat noi
Fantezii cu Voyeuri
Fantezii Erotice noi
Fantezii Etnice noi
Fantezii Romantice noi
Fantezii SF, Supranaturale
Fantezii Taboo
Fantezii cu Virgine/Virgini
Jurnale Murdare noi
Poezii Erotice
Fantezii si ganduri
Fantezii si vise erotice
Fantezii cu pozitii sexuale
Fantezii si interviuri
Sex Virtual/Cybersex
CAUTARE

Alte cuvinte cautate
TOP-URI
Top fantezii votate maxim
Top fantezii citite
Top lungime fantezii
Ultimele 50 fantezii
Scriitori
Parteneri

Fantezii Erotice

Forum Fantezii Erotice vorbe vulgare.....
SCUMPIvorbe vulgare.....
nu stiu unde sa postez intrebarea asta, asa ca am ales lista asta de discutii.
Ce spuneti, va dati cu parerea despre ce cuvinte vulgare/perverse am putea folosi in pat? :) linkuri, sugestii, pareri! Mersi!
Spor!!!
1. babacul

de toate

Cam de toate ,dar de obicei sunt cuvinte care indeamna la sex,bag-o,musca-i capul fin,.....etc.
2. Coltalb2006

Raspuns pentru scumpi

In primul rand ca femeie arata-i prin cuvinte ca il doresti foarte mult indeamna-l
Spune-direct ce vrei
Vreau pula ! Fute-ma s.am.d
3. odiseu

au rolul lor

e deajuns sa incepi cu vreau..
4. florinellove

Frumos ce intrebare pui...

Am avut pe cineva care era inebunita dupa sexul la telefon,de cate ori ma suna ii placea sa ii spun cuvinte precum : Ia-o in gura,suge-o,stai capra,infigete cu pizda la mine in pula,vreau sa ti-o bag in cur,linge-mi coaiele,vreau sa imi dau drumu in gura ta etc...Nu stiu daca neaparat vorbele vulgare ne excita,poate mai mult ideeia ca dai ordine si ca primesti.U ca barbat ii spui ce sa faca si ia imediat face acel lucru sau invers.Cred ca aici sta toata frumusetea plus ca stii si ce anume ii place,cum,unde,si cat.
5. saphoo

vulgaritati mai mici :)

mie imi plac diminutivele - sa fie asta o vulgaritate f mare din partea mea? :)
6. valivax

vulgaritate

Cuvintele si expresiile legate de sex sunt vulgare rostite in situatiile publice si doar (eventual) excitante in timpul sexului.
7. Wonderful

vulgaritati

pe mine ma dizgusta vulgaritatile, oricum doar o simpla 'pula' nu ma incalzeste cu nimic...
8. toxxique

uneori

cand am chef de ceva salbatic...nici eu nu mai recunosc. vorb-aia: "femeia trebuie sa fie doamna in societate si curva in pat"
cati aplicati principiul asta?
9. valivax

principiu

E un principiu foarte bun. Daca nici cand faci sex nu poti fi dezinhibat/a, atunci cand!?
10. toxxique

:))

am vazut si persoane foarte dezinhibate in viata de zi cu zi,iar la pat sa aiba multe inhibitii.
11. Class7065

pentru femei

va recomand cuvinte de genul
-aaah ce mare e, o simt pana in gat
-ma doare, te rog, sau nu, nu te opri
-esti un porc, un porc scarbos
-iti place, de ce no lingi?
12. eaa

in general

In general femeia are un vocabular de genul destul de restrans si comparativ cu barbatul se exteriorizeaza mult mai greu in acest sens. Insa exista momente cand, daca partenerul foloseste asemenea cuvinte, sa o stimuleze, si nu trebuie neaparat sa fie un sex salbatec.
13. valentin62

silentio stampa

N-am avut nevoie niciodata de incurajari sau indemnuri. Am facut-o pur si simplu! Da, fara comentarii...
14. eaa

sau ...

...niste vorbe vulgare spuse prelung si languros amestecate cu o respiratie sacadata si nuantate cu gemete prelungi....
15. valivax

vorbe vulgare?

nu consider deloc vulgare, vorbele vulgare...chiar dau savoare jocului sexual
16. anticychlonical

sexul

da asta e sexul si multe altele..........
17. Slaf21

jocuri

Intr-un joc de genu: curva si client, sau violator si violata,,, cuvintele vulgare chiar dau o atmosfera fierbinte.Si e fain.... imi place si sa zic.. si sa aud, depinde de rol::))
18. agrisan

Mi-a spus una...

Mi-a spus una: Vai draghe, ce pula mare e la tine, ca la calu si tare ca un leme.
19. agrisan

scuzeee......

erata: ...ca un lemne

Fantezii Party (10 Mai 2013)
Fa click aici pentru party: CASPA & MC KEN MAC

-

Fantezii Toolbar
toolbar powered by Conduit
Toate logo-urile si marcile inregistrate in acest site sunt a respectivilor proprietari. Nu aveti dreptul sa copiati orice portiune a acestui site fara permisiunea scrisa a Fantezii.com Toate povestirile postate pe acest site sunt fictive. Fantezii.com nu are responsabilitatea pentru imaginatiile si creatiile literare a autorilor care au postat povestiri sau mesaje in forum. Orice alte comentari, fisiere audio, filme, imagini, povestiri, si fotografii sau poze sunt proprietatea respectivilor autori, restul apartinand site-ului Fantezii.com. � 2003-2014 Fantezii.com Proprietatea S3X LLC Delaware.
RSS FEED: RSS FEED 0.91 RSS FEED 0.92 RSS FEED 1.0 RSS FEED 2.0